Spravte si radosť a príďte si po akčný model z novej série ŠKODA JOY. Vaša nová ŠKODA Fabia, Rapid, Rapid Spaceback, Yeti alebo Octavia vo výbave JOY vás poteší dizajnovými sedadlami, držiakom na tablet, rádiom s dotykovým displejom, klimatizáciou Climatronic, diskami z ľahkej zliatiny a ďalšou atraktívnou výbavou. 

 Čítajte viac
 

 
Vy jazdíte, my sa staráme
 
Postaráme sa Vám o servis na celé 4 roky len za 99 eur! K tomu môžete využiť aj Financovanie na jednotku a štvorročnú záruku. Navyše už dnes si môžete domov odviezť jedno zo skladových vozidiel aj so zimnými kompletmi zadarmo.

 Čítajte viac
Štvorročný servis za 99 € pokrýva náklady spojené so základnou údržbou vozidla ŠKODA, a to presne podľa predpisov výrobcu s jasne definovanými úkonmi a materiálom. Pri modeloch ŠKODA Citigo, Fabia a Rapid platí do 60 000 najazdených kilometrov a pri modeloch ŠKODA Octavia a Yeti až do 120 000 najazdených kilometrov.
 

 
Skladové vozidlá s bonusom
 
Ak sa rozhodnete pre vozidlo ŠKODA, ktoré máme práve skladom, ako darček Vám pribalíme sadu zimných kompletných kolies. Vaše auto tak bude hneď aj patrične vybavené na zimné cesty.

 Ponuka našich skladových vozidiel

Servis v AutoBOATe - našou prednosťou je rýchlosť!

Potrebujete rýchly servis? U nás ste na správnej adrese.
 
Vaše vozidlo prijmeme do servisu do 24 hodín. Motorový olej, filter aj žiarovky meníme na počkanie. Takisto na počkanie opravíme defekt pri výmene pneumatík. Intervalovú servisnú prehliadku bežného rozsahu budete mať hotovú už do dvoch hodín. Bežné opravy karosérie a laku robíme do troch dní.
 
 

 
Test tlmičov zadarmo
 
- pri intervalovej servisnej prehliadke
- pri ostatných opravách nad 100 €.


 
Výhodný servis s Tesco Clubcard
 
Aj v tomto roku pokračuje akcia pre majiteľov Tesco Clubcard na absolvovanie servisnej prehliadky za zvýhodnenú cenu 9,90 €. Počas 14 kontrolných úkonov preveríme technický stav vášho vozidla. Vďaka Tesco Clubcard môžete získať Originálne dielce ŠKODA s 20 %-ným cenovým zvýhodnením.

 Čítajte viac

Šeková knižka - výhodná ponuka pre Vaše vozidlo

Ak vlastníte vozidlo ŠKODA Felicia, Fabia, Octavia, Superb, Roomster alebo Yeti, ktorého vek je 4 a viac rokov (prvýkrát zaevidované do 31.12.2012), je akcia Šeková knižka plná zliav určená práve vám.


 Čítajte viac


Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás.
Váš autorizovaný predajca a servisný partner ŠKODA:
AutoBOAT
Vajnorská 167
832 37 Bratislava
www.autoboat.sk
Tel. predaj: 02/49 280 104
Tel. servis.: 0903 790 431
 
AutoBOAT - najrýchlejší servis v meste.
Copyright ©AutoBOAT 2016

Vaša e-mailová adresa bola použitá na základe Vašej registrácie alebo našej doterajšej spolupráce.
Ak nemáte záujem naďalej dostávať novinky, odhláste sa.